• P 
  • P 
  • elektrikář 

elektrikář

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Soukenická 690

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do kovovýroby v Plzni na Borských polích - Domažlická, Plzeň.
ELEKTRIKÁŘ:
diagnostikuje a odstraňuje závady na elektroinstalaci budov závodu, elektroinstalaci strojů a zařízení. Provádí drobné opravy elektronářadí, MIG/MAG svářeček a svařovacích hořáků. Přípravuje stroje na rozsáhlejší opravy – odpojení, kontrola a zpětné připojení po opravě. Montuje elektro rozvody menšího rozsahu. Provádí drobné zámečnické práce.
POŽADUJEME:
vzdělání v oboru, praxi 3 roky, vyhláška 50/78 §6 podmínkou, trestní bezúhonost, zkušenosti s diagnostikou závad na elektrinstalaci strojů a zařízení, schopnost práce v týmu, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, znalost českého jazyka slovem i písmem.
NABÍZÍME:
práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.
FINANCE:
měsíční mzda, pravidelné měsíční prémie, 13. a 14. platy, dotované stravování zaměstnavatelem,
zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu nebo na dobírku (v hotovosti).
ZDARMA:
školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení
Zaměstnanecké výhody:
Zajištěné ubytování, pravidelné měsíční prémie, příplatky za odpolední směny, dotované stravování, mzda na účet / v hotovosti, týdenní zálohy, stravenky.

Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 15:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň
(Areál Belánka

odpovědět
elektrikář
Kontaktní osoba: Kontakty:
Telefon: 722711412, 377423503, 800110077 (Po–Pá 8-16)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj