• P
  • Provozní elektrikář - elektrikářka

Provozní elektrikář - elektrikářka

Zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: ukončené SŠ v oboru elektro (min. výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude provozní údržba elektrických strojů, zařízení a budov
Požadavky: vyhláška § 50/78 Sb., řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost a dobrý zdravotní stav, práce ve směnách včetně pracovní pohotovosti
Nabízíme: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny před dovolenou a vánoci, věrnostní příspěvky, Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS, zvýhodněné tarify od stávajícího mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, atp.
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 28.000 Kč)

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: E-mail
Telefon: 499403310
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj