• P
  • MANIPULANT - EXPEDICE

MANIPULANT - EXPEDICE

Zaměstnavatel: s. n. o. p. cz a.s.
U Vodárny 1506

POŽADUJEME
- SOU vyučení
- Základní znalost práce na PC
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
NÁPLŇ PRÁCE
- Řízení vysokozdvižného vozíku
- Manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu
- Příprava expedic dle požadavku zákazníka
- Vykládka a nakládka expedic
NABÍZÍME:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené a další volno na d rámec ZP
- 13.mzda
- Příspěvek n penzijní a životní pojištění - min. 1200Kč měsíčně
- Stravování přímo v závodě (23 - 30 Kč)
- Bonus za zhodnocení výkonu až 3500Kč měsíčně
- Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu - min. 5000Kč měsíčně
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301.

Kontaktní osoba: Vendula Kalábová
Telefon: 382 901 301
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj