• Mechanik - seřizovač strojů a zařízení na opracování plastů

Mechanik - seřizovač strojů a zařízení na opracování plastů

Zaměstnavatel: CZECH ETIMEX s.r.o.
Olomoucká 306

Náplň práce:
mechanické přestavby, seřizování, údržba obráběcích a svařovacích strojů a zařízení; zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a za kvalitu vyráběných plastových dílů; práce s PC - tisk a vyplňování výrobní dokumentace, vytváření požadavků na údržbu atd.

Požadavky:
min. vyučen ve strojírenském oboru (mechanik, mechatronik, zámečník apod.); ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu; praxe v seřizování strojů v oboru zpracování plastů výhodou; orientace ve výkresech / návodech; znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou; alespoň částečná znalost NJ nebo AJ výhodou (výkresová dokumentace v obou jazycích), není však nutností

Nabízíme:
K základní smluvní mzdě až 3.500 Kč prémií měsíčně (od začátku trvání prac. poměru), odborná školení a možnost osobního rozvoje, příspěvky na dojíždění, stravenky 90 Kč za směnu, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnanec. benefitů dle vlastního výběru, náborový příspěvek 10.000 Kč

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.cesalova@etimex-tc.com;
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová

Kontaktní osoba: Jana Česalová
Telefon: 581644552
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj