• P
  • SEŘIZOVAČI - ROBOTICI

SEŘIZOVAČI - ROBOTICI

Zaměstnavatel: Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Příborská 280

A16 z:1/12/2020 a:21/12/2020
Požadujeme:
- vyhlášku 50 §5 min.
- min. SOU s praxí
- orientaci ve výkresové dokumentaci, hydraulice, pneumatice, robotice
Výhodou:
- znalost automatizace, řídících systémů.
Náplň práce:
- primárně údržba, opravy a uvádění do provozu výrobních zařízení (hydraulické lisy, elektrické a plynové pece jejich periferie, montážní stanice)
- nastavování a seřizování výrobních strojů
- jednoduché úpravy programů robotů ABB
Pracovní doba:
- 8 hodinové směny, ranní, odpolední, noční, víkendy volné.
Nabízíme:
- Stravenky/123 Kč, roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima , příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity, zdravotní volno - sick day, firemní akce, pitný režim na pracovišti, vitamíny, vánoční dárky a další
V případě zájmu, zašlete svůj životopis na email: zigmundova@hanwhacz.cz s názvem pozice, o kterou máte zájem. Vhodní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Kristýna Zigmundová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj