• P
  • Seřizovači - lisaři

Seřizovači - lisaři

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691

SEŘIZOVAČI - LISAŘI
POŽADUJEME: Minimální vzdělání střední odborné s výučním listem - vyučen v oboru strojírenském. Základní znalost práce na PC. Schopnost koncentrace, přesnost, smysl pro pořádek, iniciativa, pečlivost, schopnost komunikovat a spolupracovat. Fyzická zdatnost, odolnost proti hluku, zručnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Seřízení stroje - lisovací linky, kontrola kusů po seřízení i v průběhu směny, zhotovení vzorků matrice. Odstraňování drobných závad stroje a nástroje. Práce dle pokynů nadřízených. Nepřetržitý provoz, riziko hluku.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a prosperující firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Kateřina Trlicová, tel.: 731 413 998 v době od 8 do 15 hodin. Případně emailem na adresu: recepce@tes.cz

Kontaktní osoba: Kateřina Trlicová
Telefon: 571 812 111
Pozice určená pro region: Zlínský kraj