• P
  • Mistr-mistrová strojírenské výroby

Mistr-mistrová strojírenské výroby

Zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306

MISTR - MISTROVÁ STOJÍRENSKÉ VÝROBY
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: ukončené středoškolské vzdělání technického směru
Náplň práce: organizace a přidělování práce, řízení personálu, plánování kapacit,
dohled nad dodržováním BOZP a PO a zásady v oblasti ekologie, sledování kvality práce a produktů v souladu s požadavky systému jakosti, dodržování obecně závazných norem, interních směrnic a předpisů, vedení a archivace svěřené dokumentace, účast na výrobních poradách
Požadavky: znalost práce na PC - MS Office
- řidičské oprávnění sk. B
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- zkušenost s vedením lidí
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny před dovolenou a vánoci, věrnostní příspěvky, Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS, zvýhodněné tarify od stávajícího mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, atp.
Nástup: ihned

Kontaktní osoba: E-mail
Telefon: 499403310
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj