• P
  • Strojírenský/á dělník/ice

Strojírenský/á dělník/ice

Zaměstnavatel: APATOR METRA s.r.o.
Havlíčkova 919

Náplň práce:
- obsluha seřízených obráběcích strojů a zařízení, např. soustruhů, frézek, vrtaček, závitořezů, lisů CDC2 bez jejich doseřizování a výměny nástrojů s kontrolou rozměrů obrobků nebo obsluha seřízených obráběcích strojů a zařízení s jejich doseřizováním, výměnou nástrojů a kontrolou rozměrů obrobků.
- obsluha výstředníkových lisů

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- praxe ve strojírenské výrobě
- samostatnost, flexibilitu, loajalitu

Nabízíme:
- dobré finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna
Pracovní doba 6-14.30. Kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba: Jitka Barvichová
Telefon: 583718253
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj