• P
  • Operátor/ka výroby

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel: SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 1271

Pracoviště: Josefa Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt e-mailem. CV zasílejte na uvedený e-mail.

Pracovní náplň: obsluha jednoduchých strojů pro opracování kabelů a lisování konektorů; pájení pod mikroskopem; kompletace kabelů; balení hotových výrobků

Požadujeme: zručnost a pečlivost; komunikativnost, časová flexibilita; spolehlivost a vysoké pracovní nasazení; ochotu a potenciál pro učení se nových věcí

Výhodou: praxe na obdobné pozici v oboru elektroniky nebo automotive

Nabízíme: plný pracovní úvazek, flexibilní pracovní dobu; samostatnou pestrou práci v přátelském kolektivu; příjemné nadstandardní pracovní prostředí; možnost kariérního růstu; motivační ohodnocení

Mzda a benefity:
- úkolová mzda 20 000 Kč a výše
- příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně
- pololetní a vánoční odměny
- stravenky

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Kateřina Grygerčíková
Telefon: 556 621 012
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj