• P
  • DĚLNÍK/NICE VE VARNĚ

DĚLNÍK/NICE VE VARNĚ

Zaměstnavatel: ČOKO KLASIK družstvo
náměstí 17. listopadu 2061

Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici Dělník ve varně
MÍSTO VÝKONU: náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- výroba a mísení těst pro pekařskou výrobu a výrobu cukrovinek
- obsluha strojů
PRACOVNÍ DOBA:
- pouze ranní směny
- pracovní doba 5.30 - 14.00, pondělí - pátek
POŽADUJEME:
- spolehlivost a zodpovědnost
- potravinářský průkaz
- pracovitost - manuální zručnost a fyzická zdatnost
NABÍZÍME:
- dobrá dostupnost pracoviště
- zaměstnanecké benefity: sick day, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, roční prémie, zaměstnanecké slevy, odměny
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně (náměstí 17. listopadu č.p. 2061, 560 02 Česká Třebová 2)

Kontaktní osoba: Jana Čiháková
Telefon: 465 539 166
Pozice určená pro region: Pardubický kraj