• P
  • Manipulační dělník- dělnice

Manipulační dělník- dělnice

Zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: ukončené středoškolské vzdělání (min. výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude obsluha manipulačních vozíků, paletových vozíků, příprava a rozvoz materiálu.
Požadavky: průkaz pro obsluhu manipulačních vozíků výhodou, manuální zručnost, spolehlivost a časová flexibilita
Nabízíme:Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny před dovolenou a vánoci, věrnostní příspěvky, Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS, zvýhodněné tarify od stávajícího mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, atp.
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: jobs.cz@argo-hytos.com
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 19.500 Kč + příplatky za směnnost)

Kontaktní osoba: Kontakt
Telefon: 499403310
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj