• P 
  • P 
  • SKLADNÍK / SKLADNICE 

SKLADNÍK / SKLADNICE

Zaměstnavatel: WIMEX s.r.o.
Broumovská 72

Pracovní náplň: výdej a příjem zboží podle výdejek/příjemek; obsluha prostředků elektronické skladové evidence (prstový skener, tablet); zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky; doplňování zboží, související drobné úklidové práce.

Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou).

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu od 23.700,- Kč - 28.200,- Kč; nadstandardní příplatek za odpolední směnu ve výši 16,- Kč/hod.; cílové prémie; dovolenou navíc v rámci věrnostního systému (25 dnů); pravidelnou pracovní dobu v 2 směnném provozu; podnikové stravování od 34,- Kč; stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou ve výši 50% hrubé mzdy, příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů na www.wimex.eu/kariera

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

odpovědět
SKLADNÍK / SKLADNICE
Kontaktní osoba: E-mail: zamestnani@wimex.eu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj