• P
  • Interní manipulanti

Interní manipulanti

Zaměstnavatel: PWO Czech Republic a.s.
Palackého 1261

INTERNÍ MANIPULANTI
NÁPLŇ PRÁCE: návoz, svoz a odvoz vstupních materiálů, hotové produkce, blokované produkce a různých druhů balení na určená místa dle layoutu výrobní haly, manipulace Gitterboxy a ostatními druhy balení, označování Gitterboxů, zápis/skenování šarží materiálů, vystavování materiálových požadavků.
POŽADUJEME: SOU, platné oprávnění na elektrické ručně vedené paletové vozíky výhodou,
praxe min. 1 rok výhodou.
NABÍZÍME: dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání, zdravotní dovolená až 3 dny ročně, 5 dní dovolené navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, benefitní karta, hrazené očkování proti chřipce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na prace@pwo.cz

Kontaktní osoba: Lucie Pobořilová
Telefon: 735 766 048
Pozice určená pro region: Zlínský kraj