• P
  • Soustružník kovů

Soustružník kovů

Zaměstnavatel: PSP Machinery s.r.o.
Kojetínská 3186

Náplň práce:
Samostatná obsluha CNC horizontky

Požadavky na pozici:
Praxe s obráběním; Čtení výkresové dokumentace; Manuální zručnost a technické myšlení; Programování v systému SINUMERIC; znalost práce s měřidly; zkušenost s obráběním nadrozměrných dílců - výhodou
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, systém volitelných benefitů podle výběru zaměstnance (stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, relax), příplatky nad rámec zákona; zajištění pracovního oděvu včetně praní; možnost dalšího odborného rozvoje a školení; stravování v areálu; sociální program; zdravotní péče (vstupní, periodické a výstupní prohlídky); bonusy

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Soňa Chlumová, personalistka:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pspmachinery.cz;
- telefonicky na čísle 702 230 784;
- osobně na adrese: PSP Machinery s.r.o., Kojetínská č.p. 3186/79, 750 02 Přerov 2

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Soňa Chlumová
Telefon: 702 230 784
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj