• P
  • Provozní montér vodovodů

Provozní montér vodovodů

Zaměstnavatel: Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Kojetínská 3666

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: údržba a opravy vodovodních řadů, zřizování a opravy vodovodních přípojek, odstraňování poruch na vodohospodářských zařízeních, výměny vodoměrů
- Požadavky: vyučení v technickém směru (instalatér, strojní zámečník, mechanik opravář), praxe 1 rok, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), základní znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- nástup 1.10.2020 nebo dle dohody, pracovní doba pondělí – pátek od 7,00-15,00 hodin
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčito, finanční ohodnocení podle praxe a zkušeností, po zapracování mzdový nárůst, prémie, odměny při splnění hospodářského výsledku, odměny při životních a pracovních výročích, pravidelné profesní vzdělávání, 25 dnů dovolené, volnočasové poukázky Flexipass, možnost rekreace ve firemních chatách, stravenky a ještě další zaměstnanecké benefity
- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti nebo elektronicky: personalista@vak-km.cz zasláním přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte a profesním životopisem s osobní fotografií.

Kontaktní osoba: Marie Langová
Telefon: 721 943 032, 573 517 458
Pozice určená pro region: Zlínský kraj