• P
  • OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA

OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA

Zaměstnavatel: CZ EIKA, s.r.o.
Průmyslová 3143

Nástup ihned.I ABSOLVENT. Životopisy zasílat na e-mail: khorakova@czeika.cz, kontaktní osoba paní Horáková, tel. 608 955 623.
Náplň práce: seřízení a obsluha vícevřetenných strojů Wickman, nastavení a kontrola parametrů dle technické dokumentace, změny modelů a výroba v souladu s výrobním programem., provádění kontrolních měření, sběr dat.

Požadavky: minimální vzdělání SOU strojní nebo praxe alespoň rok na obdobném stroji, znalost měření a práce s měřidly, čtení technické dokumentace, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: pohyblivá složka mzdy, po zaškolení navýšení mzdy, smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, k dispozici je stravování v závodní jídelně (obědy, večeře), vybavení pro zaměstnance s vlastním jídlem, automaty se svačinou, pitný režim, systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (tzv. benefitová karta, např. sport, zdraví, volný čas, kultura…) a dotované sportovní aktivity (plavenky apod.), kromě dovolené možnost čerpání sick days, parkování v areálu firmy, kolárna

Kontaktní osoba: Kateřina Horáková
Telefon: 582401711, 608955623
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj