• SEŘIZOVAČI VÝROBNÍCH STROJŮ - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

SEŘIZOVAČI VÝROBNÍCH STROJŮ - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Zaměstnavatel: OSHITANI Czech s.r.o.
Nádražní 334

Náplň práce: Čištění a seřizování strojů a zařízení, příprava strojů pro výrobu, provádění jednoduchých oprav, spolupráce s profi-techniky při plánovaných opravách strojů od dodavatele. Požadujeme: SOU/SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti s obsluhou a seřizováním výrobních strojů, manuální zručnost, zájem o techniku, pracovitost. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky a bonusy ("13. plat"), proplácení nebo čerpání přesčasů, 5 týdnů dovolené, stravenky, zaškolení, práci ve 2-směnném provoze (převážně ranní: 6-14 hod., občas odpolední: 12-20 hod). Kontakt: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis).

Kontaktní osoba: Lenka Guttenbergová
Telefon: 606 027 082
Pozice určená pro region: Středočeský kraj