• P
  • Skladníci manipulanti

Skladníci manipulanti

Zaměstnavatel: RIGHT INDICADA s.r.o.
Suvorovova 195

z: 2.9.2020 Místo vhodné i pro cizince a občany EU.
Náplň práce: Práce ve skladu, manipulační skladníci pracují s krabicemi a boxy. Obsluha manipulačního vozíku - zaučíme. Mzdové podmínky se budou v čase navyšovat. Z Českého Těšína a Frýdku-Místku jsou zajištěné svozové autobusy na a z pracovište zdarma.
Zaměstnanecké výhody: Příplatky za směnnost (22 Kč/hod noční směna a odpolední směna od 18:00), výkonnostní odměna 2200 Kč, docházkový bonus 800 Kč, příplatek za přesčas 25%, 35% nebo 50%, příplatek až 2000 za mimořádné směny.
Kontakt: Petra Večerková, telefonicky Po - Pá na č.: 777 209 350, e-mail: recepce@indicada.cz

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Kontaktní osoba: Petra Večerková
Telefon: 777 209 350
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj