• P
  • Obsluha a seřizovač CNC frézy

Obsluha a seřizovač CNC frézy

Zaměstnavatel: KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.
Kopřivnice 230

z.: 26.8.2020
Náplň práce:
Obsluha a seřizování moderních CNC frézovacích center, korekce a nastavení stroje
průběžné měření výrobků, běžná provozní údržba strojů.
Požadavky:
SŠ/SOU technického zaměření, zájem učit se nové věci v oblasti strojírenství,
ochota pracovat ve 2-3 směnném provoze, znalost čtení výkresové dokumentace,
praxe v obsluze CNC frézy a její seřizování výhodou.
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností při osobním pohovoru
Moderní zázemí a přátelský kolektiv, příležitost prosazovat vlastní nápady,
benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice.
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice, mimořádné kvartální odměny, pololetní odměny dle hospodářského výsledku,
možnost vzdělávání a profesního růstu, odměny za Kaizen - zlepšovací nápady,
příspěvek na stravování, firemní večírky a různé akce, parkování v areálu firmy
Info: tel.: 602 646 775, po - pá od 6:30 - 14:30, p. Štefková, alice.stefkova@kovok.cz

Kontaktní osoba: Alice Štefková
Telefon: 602 646 775
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj