• Dělníci ve výrobě piva - obsluha ležáckého sklepa a spilky

Dělníci ve výrobě piva - obsluha ležáckého sklepa a spilky

Zaměstnavatel: Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
Havlíčkova 69

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pracovitost.
Náplň práce: sudování piva z kvasných kádí do ležáckého sklepa, mytí kvasných kádí, úklid prostor spilky, příprava kvasnic na zakvášení, narážení ležáckých tanků na filtraci, sběr kvasnic z ležáckých tanků, mytí ležáckých tanků, kontrola tlaků v ležáckých tancích, úklid prostor sklepa.
Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, slevu na firemní výrobky, smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail lenka.kutkova@pivobakalar.cz (PODMÍNKA).

Kontaktní osoba: Lenka Kůtková
Pozice určená pro region: Středočeský kraj