• P
  • STROJNÍ MECHANIK / MECHANIČKA

STROJNÍ MECHANIK / MECHANIČKA

Zaměstnavatel: TSR Czech Republic s.r.o.
Vážní 1190

CZ-ISCO: 31136 Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů
- Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1190, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2020
- Požadujeme: - min. výuční list v technické oboru, svářečský průkaz - výhodou
řidičský průkaz sk. B, sk.E - výhodou, dobrý zdravotní stav, průkaz obsluhy VZV - výhodou
ochota cestovat po celé ČR
- Náplň práce: oprava strojů těžké techniky (bagrů, lisů)
- Nabízíme: příspěvek na stravování, cestovní náhrady a další zajímavé benefity
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky (denně 8:30 - 17:00), kontaktní osoba: Šindlerová Žaneta, tel.: 720 985 747, e-mail: info@metal-services.eu

Kontaktní osoba: Žaneta Šindlerová
Telefon: 720 985 747
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj