• P 
  • P 
  • Provozní zámečník, správce budovy 

Provozní zámečník, správce budovy

Zaměstnavatel: BRANO a.s.
U Bečvy 1381

Náplň práce : Opravy a údržba strojů a zařízení, údržba provozu energetických a kogeneračních jednotek, kontrola provozuschopnosti, skladování a udržování výrobního zařízení a ostatních provozních prostředků, staveb a budov, provádění preventivních prohlídek HIM, zabezpečování prohlídky, revize a servis zdvihacích a dopravních zařízení, vedení dokumentací, zpracování harmonogramu oprav strojů a zařízení během celozávodní dovolené, celoroční údržba a opravy budovy, komunikací, údržba zeleně v areálu závodu, spolupráce při instalaci strojů a technologických zařízení, evidence energetických zařízení, odpovědnost za hospodárný provoz, kontrola a regulace spotřeby energie a paliv, odpovědnost za provoz nákladního výtahu, zajišťování průběžné kontroly PO, BOZP, EPS,koordinace svozu odpadů, atd. Opravy a údržba strojů a zařízení.
Požadavky: Uživatelská znalost MS Office,Excel, vyhláška 50/1978 Sb. nutností, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost,
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky, dodatková dovolená, příspěvky dětem na tábory.

odpovědět
Provozní zámečník, správce budovy
Kontaktní osoba: Ivona Bětuňáková
Telefon: 734 697 212
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj