• P
  • ELEKTRIKÁŘ - SERVISNÍ TECHNIK

ELEKTRIKÁŘ - SERVISNÍ TECHNIK

Zaměstnavatel: ALCETEK s.r.o.
nám. A. Jiráska 132

MÍSTO VÝKONU: nám. A. Jiráska č.p. 132, Lanškroun-Vnitřní Město, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ: servisní technik čisticích strojů v celé ČR a v dílnách firmy Alcetek s.r.o. (viz. webové stránky www.alcetek.cz)
POŽADUJEME:
- uchazeč musí splňovat požadavky pro získání (případně pozdější získání – např. po vykonání praxe) oprávnění dle vyhlášky 50, min. § 6
- řidičský průkaz sk. B
- časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME:
- každému technikovi je poskytnuto vlastní servisní vozidlo
- flexibilní pracovní doba
- 13. a 14. plat
- důchodové připojištění
- osobní pojištění odpovědnosti
- stravenky 100 Kč
KONTAKT: V případě zájmu zašlete životopis na uvedený email. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Ivo Šolc
Telefon: 465 322 930
Pozice určená pro region: Pardubický kraj