• P
  • Letecký mechanik

Letecký mechanik

Zaměstnavatel: ZLIN AIRCRAFT a.s.
Letiště 1887
Otrokovice

Požadujeme:
průkaz způsobilosti k údržbě letadel v rozsahu B2 velkou výhodou
orientace a aktivní zájem o letectví
technické myšlení a manuální zručnost
umění číst výkresovou dokumentaci
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Náplň práce:
provádí předepsané práce na letounech v souladu s dokumentací a podle dosažených oprávnění
vykonává údržbu letecké techniky v souladu s dosaženou odbornou způsobilostí
dodržuje postupy a pokyny
odstraňuje závady z celotechnické kontroly
zaznamenává provedené práce do dokumentace letounu
Nabízíme:
Moderní prostředí, motivující platové podmínky, jednosměnný provoz, příjemný tým, závodní stravování, příspěvek na dopravu, nástup ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce Otrokovice.
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání, příspěvek na dopravu.

Kontaktní osoba: Bc. Monika Odložilíková
Telefon: 577 120 807
Pozice určená pro region: Zlínský kraj