• P
  • Mistr

Mistr

Zaměstnavatel: GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
Holubov 52
Holubov

Mistr - Náplň práce: vedení týmu zaměstnanců (plánování směn, motivace, kontrola); zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti; dohled nad dodržováním výrobních a pracovních procesů na svěřeném úseku.
Požadujeme: vyučení a praxe v oboru polygrafie; praxe na pozici mistra ve výrobní společnosti výhodou; ochota pracovat na směny; uživatelská znalost PC; spolehlivost; pracovitost; dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: dlouhodobé perspektivní zázemí; záměstnání na hl. pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Mzdové zvýhodnění na relax; příspěvek na životní (penzijní) pojištění, na stravování, na dopravu, na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), lázeňskou péči; odměna za pracovní a životní výročí; 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok; příplatky na mimořádných akcích. Kontakt: personální oddělení, po tel. domluvě možno osobní návštěva

Mistr
Kontaktní osoba: Personální oddělení
Telefon: 380 778 109
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj